İş Saglıgı ve Güvenligi Politikamız

YOLSAN TRAFİK LTD ‘nin yönetim kadrosu, şirket yönetimi altındaki kendi çalışanlarının ve şantiyede çalışan diğer tüm kadrosunun sağlıklı ve güvenli ve zarar görmeden çalışabilmelerinin garanti altına alınmasına büyük ölçüde öncelik tanır. Bu politikanın amacı; yaralanmaları, diğer gereksiz kayıpları, mesuliyeti azaltmak ve çevreyi korumaktır. Bu politika üç sütunun uygulanması üzerine kurulmuştur.

1. Kazaları ve riskleri belirlemek ve kontrol etmek için iyi eğitilmiş güvenli personel ile titiz bir iş süreci kullanma
2. Sağlık ve güvenliğin sürekliliğini garanti altına alan idari sorumluluklar zincirinin şirketin iş prensipleri ve yönetiminin ana değerleri olarak kalması.
3. Tüm projelerimizde çalışanlarımızın güvenlik ve sağlık prosedürlerine riayet etmelerini taahhüt edebilmemize olanak veren çift yönlü iletişim ağı.

YOLSAN TRAFİK . güvenlik prosedürlerinin ve yönetiminin en iyi şekilde devam ettirilebilmesi için birçok sertifikalandırma kuruluşuyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır.yapılanmamız, prosedürlerimiz ve çalışma şeklimizin gerekli güvenlik kaidelerine riayet ettiğini açıkça göstermektedir. Ayrıca her inşaat alanımız için kendine has tehlikeleri, riskleri ve özel durumlarına göz önünde bulundurularak yeni bir güvenlik yönetmeliği hazırlamaktayız. Bu yönetmelik genel güvenlik yönetmeliğiyle birlikte herkes tarafından görülebilecek yerlerde afişe edilmektedir.

İletişim

Ücretsiz Keşif İçin Bizimle İletişime Geçin

Merkez/İstanbul
Adres

Adem Yavuz Mah, Adnan Menderes Cd. Dudullu OSB No:5 Ümraniye/İstanbul

Müşteri Hizmetleri 0850 304 85 42
Telefon 0216 498 85 42
Fabrika/Ankara
Adres

Satıkadın Mah, 3009 Cad. No 9 Kazan/Ankara

Müşteri Hizmetleri 0850 304 85 42
Telefon 0312 274 06 34